Casa Charm Park Prea Βίλα
| Wi-Fi | Δωρεάν πάρκινγκ | Πισίνα Πισίνα κατάδυσης |
| Αθλητικές δραστηριότητες Wind surfing | Υπηρεσία μεταφοράς | Κλιματισμός |
| Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Τοποθετημένη σε απόσταση 25 λεπτών με τα πόδια από Ashti Ma Parithosh στην πόλη Prea, η Casa Charm Park Prea Βίλα προσφέρει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα. Προσφέροντας ιδιωτική πισίνα, η Casa Charm Park Prea Βίλα απέχει 10 λεπτά με τα πόδια από το κέντρο της πόλης Prea.
Lagoa Azul είναι σε απόσταση περίπου 10 λεπτών οδικώς.
Παραθεριστική κατοικία διαθέτει 4 υπνοδωμάτια και 6 μπάνια αλλά και προσφέρονται αίθριο, μπαλκόνι και γκαρνταρόμπα. Στο μπάνιο έχει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.
Επίσης, έχει στη διάθεσή σας φούρνο και γυάλινα σκεύη για ετοιμασία φαγητού. Είναι επίσης δυνατό να απολαύσετε βεράντα στον ήλιο, χώρο για ηλιοθεραπεία και μπάρμπεκιου στη βίλα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Play Kite School1,4 χλμ.
- Experimente Jeri5 χλμ.
- JERIROUTE 4x4950 μ.
- Rancho do Kite1,7 χλμ.
- Praia do Prea1,2 χλμ.
- Lagoa Azul3,3 χλμ.
- Passeio de bugue a Lagoa de Jijoca3,2 χλμ.
- Duna Adventure2,1 χλμ.
- Ashti Ma Parithosh2,1 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Τζερικοακοάρα15 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Δωρεάν πάρκινγκ
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Ασφάλεια
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Πισίνα κατάδυσης
- Ξαπλώστρα
- Ηλιόλουστη ταράτσα
- Κήπος
- Παροχές BBQ
- Wind surfing
Υπηρεσίες
- Υπηρεσία μεταφοράς
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Χώρος ενδυμασίας
- Αίθριο
- Ταράτσα
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
- Επιτραπέζια παιχνίδια
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορώ να αφήνω το αυτοκινητό μου όσο διαμένω σε η Casa Charm Park Prea Βίλα;
Οι πελάτες της η Casa Charm Park Prea Βίλα μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτική στάθμευση. - ❓
Υπάρχει πσίνα σε η Casa Charm Park Prea Βίλα;
Ναι, οι πελάτες της η Casa Charm Park Prea Βίλα θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας σε η Casa Charm Park Prea Βίλα;
Οι πελάτες της η Casa Charm Park Prea Βίλα είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.